QPR - Birmingham, wynik spotkania - 2-1

W ostatnim starciu ligowym QPR podejmowało drużynę Birmingham na własnym stadionie MATRADE Loftus Road. Mecz ten odbył się 29 marca o godzinie 15:00. Po wyrównanej pierwszej połowie, ostatecznie to gospodarze sięgnęli po zwycięstwo, pokonując rywali 2-1. Spotkanie to miało miejsce w ramach 39. kolejki Championship, a emocje sięgały zenitu aż do ostatniego gwizdka sędziego.

Relacja z meczu QPR - Birmingham: emocjonujące starcie na MATRADE Loftus Road

Mecz pomiędzy drużynami QPR i Birmingham w ramach 39. kolejki Championship był niezwykle emocjonującym widowiskiem na stadionie MATRADE Loftus Road. Mimo napiętej atmosfery na trybunach, to goście z Birmingham wyszli na prowadzenie, ale gospodarze zdołali odwrócić losy spotkania i zapewnić sobie cenne trzy punkty.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 15:00, a sędzią głównym był Josh Smith z Anglii. Oba zespoły zaprezentowały wysoki poziom futbolu, a kibice nie mogli narzekać na brak emocji na boisku.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, ale w drugiej części gry tempo spotkania znacząco się zwiększyło. To jednak goście z Birmingham otworzyli wynik meczu - w 62. minucie Ethan Laird ustalił prowadzenie dla swojego zespołu po asyście J. Bacuny.

Jednak gospodarze nie zamierzali się poddać. Szybko udaje im się wyrównać za sprawą S. Cooka, który skutecznie wykorzystuje sytuację podbramkową i w 65. minucie doprowadza do remisu 1-1.

Ostatnie minuty spotkania były niezwykle emocjonujące. W doliczonym czasie gry, konsekwentnie walczący QPR udaje im się zdobyć decydującego gola. J. Dunne w zdobywa bramkę na wagę trzech punktów dla gospodarzy, ustalając wynik mecz 2-1 i wywołując ekstazę wśród kibiców na stadionie.

W trakcie meczu arbiter pokazał kilka żółtych kartek - dla gospodarzy Isaac Hayden (58') oraz Jack Colback (74'), a dla gości Ethana Lairda (47') oraz Tylera Robertsa (51'). Czerwonych kartek nie było.

QPR teraz czekają kolejne trudne starcia, mierząc się kolejno z Sheffield Wednesday, Plymouth oraz Hull City. Birmingham natomiast zmierzy się z Leicester, Cardiff i Coventry.